Autor Wątek: Zaginieni Ludzie  (Przeczytany 10740 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline FRUTA

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Zaginieni Ludzie
« dnia: 26 Maj 2008, 19:27:07 »
Mam problem, zaczął on się kiedy chciałem naprawić oko innosa, nie mogłem znaleźć zastępcy dla Vatrasa, już wiem że trzeba zrobić dodatek, i tu problem, mam pierścień od Laresa, zabiłem Dextera, gadałem ze Skipem, Czeladnik wrócił do mistrza (ten zakochany w Luci). Gadam z Vatrasem i mówi mi, że da mi list do Saturasa, jak będę jednym z nich(tu jest chyba pierwszy bug, ile razy będę wypytywał Vatrasa o magów wody tyle razy jest wpisywany do dziennika), jak idę do Laresa żeby mnie przyjął to nie ma możliwości takiej rozmowy (mam tylko takie: zaginieni ludzie/co słychać/naucz mnie czegoś). dodam jeszcze że jestem Paladynem, bennet mi naprawił oko, i zlamiłem sprawę z Frenando, bo oddałem mu pierścień,(i nie wiem czy da się go wydać?)

Z góry dzięki za odpowiedz!

Offline skotar

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 43
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Zaginieni Ludzie
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Maj 2008, 19:28:42 »
A jesteś w wodnym kręgu ?

Forum Tawerny Gothic

Zaginieni Ludzie
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Maj 2008, 19:28:42 »

Offline Foltest

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 838
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chaos rodzi więcej chaosu.
Zaginieni Ludzie
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Maj 2008, 19:42:31 »
Ornamenty znalazłeś ?? Po tym zostajesz chyba członkiem wodnego kręgu.

Offline Gorion

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 200
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Zaginieni Ludzie
« Odpowiedź #3 dnia: 26 Maj 2008, 19:44:55 »
Cytuj
A jesteś w wodnym kręgu ?
OMG, FRUTA pyta się jak nim zostać.

Cytuj
Ornamenty znalazłeś ? Po tym zostajesz chyba członkiem wodnego kręgu.
To jest potrzebne do otwarcia portalu.

Cytuj
dodam jeszcze że jestem Paladynem, bennet mi naprawił oko, i zlamiłem sprawę z Frenando, bo oddałem mu pierścień,(i nie wiem czy da się go wydać?)
W sprawie wydania Fernanda musisz zgłosić się do Martina.

@Topic
Musisz zabić Dextera, przeczytać jego notatkę i oddać ją Vatrasowi.
Wtedy zostaniesz członkiem WK.
« Ostatnia zmiana: 26 Maj 2008, 19:49:21 wysłana przez Gorion »

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Zaginieni Ludzie
« Odpowiedź #4 dnia: 26 Maj 2008, 19:49:34 »
Cytat: FRUTA
Mam problem, zaczął on się kiedy chciałem naprawić oko innosa, nie mogłem znaleźć zastępcy dla Vatrasa, już wiem że trzeba zrobić dodatek, i tu problem, mam pierścień od Laresa, zabiłem Dextera, gadałem ze Skipem, Czeladnik wrócił do mistrza (ten zakochany w Luci). Gadam z Vatrasem i mówi mi, że da mi list do Saturasa, jak będę jednym z nich(tu jest chyba pierwszy bug, ile razy będę wypytywał Vatrasa o magów wody tyle razy jest wpisywany do dziennika), jak idę do Laresa żeby mnie przyjął to nie ma możliwości takiej rozmowy (mam tylko takie: zaginieni ludzie/co słychać/naucz mnie czegoś). dodam jeszcze że jestem Paladynem, bennet mi naprawił oko, i zlamiłem sprawę z Frenando, bo oddałem mu pierścień,(i nie wiem czy da się go wydać?)

Z góry dzięki za odpowiedz!

Słuchaj, to z Vatrasem musisz porozmawiać, żeby cię przyją a nie z Laresem. Vatras każe ci iść do gospody ,,Martwa Harpia'' i tam spotkasz się z wszystkimi członkami wodnego kegu i zostaniesz równierz jego członkiem.

Offline FRUTA

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Zaginieni Ludzie
« Odpowiedź #5 dnia: 26 Maj 2008, 20:01:54 »
To po kolei:
1.W wodnym kręgu nie jestem
2.Ornamety zebrałem, i przymnie je złozyli do kupy
3.Gadałem z Vatrasem, potem poleciałem do Orlana(Tawerny) i tam nic nie ma:(
4. Z martinem gadałem ale nie mam dowodów (Martin mówi że to miło ze Fernando się przyznał ale potżebuje dowodów) odałem je Fernandowi :( macie jakieś inne rady? wielkie dzieki wielkie za odp!

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Zaginieni Ludzie
« Odpowiedź #6 dnia: 26 Maj 2008, 20:09:07 »
Cytat: FRUTA
To po kolei:
1.W wodnym kręgu nie jestem
2.Ornamety zebrałem, i przymnie je złozyli do kupy
3.Gadałem z Vatrasem, potem poleciałem do Orlana(Tawerny) i tam nic nie ma:(
4. Z martinem gadałem ale nie mam dowodów (Martin mówi że to miło ze Fernando się przyznał ale potżebuje dowodów) odałem je Fernandowi :( macie jakieś inne rady? wielkie dzieki wielkie za odp!

A czy rozmawiałeś z Orlanem?

Offline Gorion

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 200
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Zaginieni Ludzie
« Odpowiedź #7 dnia: 26 Maj 2008, 20:10:30 »
Cytuj
4. Z martinem gadałem ale nie mam dowodów (Martin mówi że to miło ze Fernando się przyznał ale potżebuje dowodów) odałem je Fernandowi :( macie jakieś inne rady? wielkie dzieki wielkie za odp!
Pierścień nie wystarczy, musisz znaleźć wiadomość od fernanda do bandytów, która znajduje się w obozie bandytów którzy porwali Lucje.

Offline FRUTA

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Zaginieni Ludzie
« Odpowiedź #8 dnia: 26 Maj 2008, 20:11:43 »
Tak od razu po rozmowie z VATRASEM z nim gadałem i nic mi nie powiedział są trzy opcje co masz na sprzedaż/ co słychać(gada otym ze mu obrut spadł bo pojawili się poszukiwacze) /koniec

Miałem ten dokument i pierscien ale je odałem Fernandowi.
« Ostatnia zmiana: 26 Maj 2008, 20:12:56 wysłana przez FRUTA »

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
Zaginieni Ludzie
« Odpowiedź #9 dnia: 26 Maj 2008, 20:12:03 »
Cytuj
4. Z martinem gadałem ale nie mam dowodów (Martin mówi że to miło ze Fernando się przyznał ale potżebuje dowodów) odałem je Fernandowi :( macie jakieś inne rady? wielkie dzieki wielkie za odp!
Cytuj
9.Handlarz Bronią dla bandytów

Zleca: Vatras i Martin

Mamy odnaleźć kupca, który sprzedaje broń bandytom. Aby zdobyć dowody i oskarżyć kupca musimy pokonać trzy grupy bandytów.

1) Pomiędzy gospodą „Pod martwa harpią” a gospoda Akila
2) Pomiędzy obozowiskiem Drogomira a jaskinią Sagity
3) W kotlince pomiędzy polami Onara a farmą Bengara

Po zabiciu bandytów odbieramy im dowody a mianowicie: pierścień zamorskiej gildii kupieckiej Araxos, pałasz bandyty z wygrawerowanym „F” oraz list z podpisem kupca. Te dowody wskazują na kupca Fernanda. Rozmawiamy z nim następnie z Martinem i zamykamy Fernanda w więzieniu meldujemy o tym Vatrasowi i kończymy zadanie.

Ja wiem, że naprawdę ciężko jest coś znaleźć na naszej stronie, ale aż tak? ;]

Offline FRUTA

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Zaginieni Ludzie
« Odpowiedź #10 dnia: 26 Maj 2008, 20:24:29 »
Boba Fett wszystko oki tylko tłumacze...(już poraz kolejny) że dowody odałem ferrnando pogadałem z nim i mu puściłem to płazem. wykonczyłem wszystkie trzy grupy.
A są jakieś rady jak chodzi o tych magów wody?

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Zaginieni Ludzie
« Odpowiedź #11 dnia: 26 Maj 2008, 20:26:01 »
Mnie się wydaje, że ta cała sprawa z Fernandem nie jest potrzebna do przyjęcia do wodnego kręgu. A czy Vatras cię wysłał na to spotkanie w gospodzie.
« Ostatnia zmiana: 26 Maj 2008, 20:35:56 wysłana przez Roben »

Offline Gorion

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 200
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Zaginieni Ludzie
« Odpowiedź #12 dnia: 26 Maj 2008, 20:32:49 »
Cytat: FRUTA
Boba Fett wszystko oki tylko tłumacze...(już poraz kolejny) że dowody odałem ferrnando pogadałem z nim i mu puściłem to płazem. wykonczyłem wszystkie trzy grupy.
A są jakieś rady jak chodzi o tych magów wody?
Szczerze powiedziawszy nie za bardzo wiem o co ci chodzi.
Proponuję abyś zadał precyzyjne pytanie, bo nazwa tematu nie odzwierciedla o co Ci chodzi.

rafalos890

  • Gość
Zaginieni Ludzie
« Odpowiedź #13 dnia: 26 Maj 2008, 20:45:37 »
Emmm... Jak mogłeś oddać mu pierścień? To w ogóle możliwe jest? Ale skoro tak to wklikujesz: b, marvin, b, najeżdżasz na Fernando (musi pojawić się nad nim jego imię), o, wyrzucasz pierścień, najeżdżasz na siebie, o, podnosisz pierścień, koniec. Mam nadziję, że pomogłem...

Pozdrawiam, Rafalos890!

Offline FRUTA

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Odp: Zaginieni Ludzie
« Odpowiedź #14 dnia: 27 Maj 2008, 16:16:43 »
No własnie Vatras mnie nie wysyła na żadne spotkanie, żeby nie było nie jasności to zuce na rapidshera moje save
« Ostatnia zmiana: 27 Maj 2008, 17:23:46 wysłana przez FRUTA »

Offline skotar

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 43
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Zaginieni Ludzie
« Odpowiedź #15 dnia: 27 Maj 2008, 17:21:13 »
A więc sprawa z Fernandem nie ma tu nic do znaczenia. Idz do Vatrasa jak wyśle cię do gospody pod martwą Harpią na spotkanie, to ubierz pierśnień przynależności do kręgu i wtedy Orlan powinien mieć opcje rozmowy coś w stylu ,,patrzysz sie na mój pierścień" i spotkanie po chwili się powinno zacząć.

Offline FRUTA

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Odp: Zaginieni Ludzie
« Odpowiedź #16 dnia: 27 Maj 2008, 17:26:54 »
To taki tekst Orlan już domnie dawno puscił o pierścieniu(że jest jakiś inny), chyba w drugim rozdziale, jak wszedłem do gospody, bo robiłem misje z zawodami picia piwa, i Orlan dał mi klucz do jaskini z portalem...

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Zaginieni Ludzie
« Odpowiedź #17 dnia: 27 Maj 2008, 18:18:23 »
Ja coś rozrysuję. Aby dołączyć do wodnego kręgu należy rozwiązać misję ,,Gdzie są zaginieni ludzie''.
Następnie porozmawiać z Lordem Hagenem, wrócic do Vatrasa a on wtedy wyśle cię na spotkanie do gospody ,,Martwa Harpia'' i dołączysz do wodnego kręgu. Jesli tak zrobiłeś, a nie możesz dołączyć to jest jakiś bug. Albo poprostu można to zrobić tylko w drugim rozdziale. To tyle.

Offline FRUTA

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Odp: Zaginieni Ludzie
« Odpowiedź #18 dnia: 27 Maj 2008, 18:23:05 »
To mnie nie pocieszyłeś... oto plik z savemai na rapidsherze z savem moze ktos cos wymysli jak bedzie miał troche czasu http://rapidshare.com/files/118052096/Saves.zip.html

Offline momo

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 87
  • Płeć: Mężczyzna
  • gothiczeQ
Odp: Zaginieni Ludzie
« Odpowiedź #19 dnia: 27 Maj 2008, 22:31:12 »
Jedno pytanie: przeczytałeś list - rozkazy który miał przy sobie Dexter? Jeśli nie to przeczytaj i dopiero wtedy idź do Vatrasa. To pewnie to...

Forum Tawerny Gothic

Odp: Zaginieni Ludzie
« Odpowiedź #19 dnia: 27 Maj 2008, 22:31:12 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything